NEKRETNINEReal Estate
Početna/Nekretnine/Trosoban u centru Niša
StanNEK-2026-00043

Trosoban u centru Niša

Centar, Medijana, Niš
Cena
98.000 €
1.195 €/m²
Površina
82 m²
Spavaće sobe
2
Kupatila
1
Sprat
3/5

Opis nekretnine

Detaljno opisana nekretnina u Centar. Površina 82m², 3 soba. Kontaktirajte nas za obilazak.

Specifikacije

Tip nekretnineStan
Ukupna površina82 m²
Stambena površina82 m²
Površina placa
Broj soba3
Spavaće sobe2
Kupatila1
Sprat3 od 5
Godina izgradnje2000