NEKRETNINEReal Estate
Početna/Nekretnine/Trosoban na Bulevaru — Centar
StanNEK-2026-00039

Trosoban na Bulevaru — Centar

Bulevar Evrope, Centar, Novi Sad
Cena
215.000 €
2.529 €/m²
Površina
85 m²
Spavaće sobe
2
Kupatila
1
Sprat
5/8

Opis nekretnine

Detaljno opisana nekretnina u Bulevar Evrope. Površina 85m², 3 soba. Kontaktirajte nas za obilazak.

Specifikacije

Tip nekretnineStan
Ukupna površina85 m²
Stambena površina85 m²
Površina placa
Broj soba3
Spavaće sobe2
Kupatila1
Sprat5 od 8
Godina izgradnje2015