NEKRETNINEReal Estate
Početna/Nekretnine/Stara gradska kuća — Skadarlija
Kuća / VilaNEK-2026-0012

Stara gradska kuća — Skadarlija

Skadarlija, Stari grad, Beograd
Cena
680.000 €
2.833 €/m²
Površina
240 m²
Spavaće sobe
4
Kupatila
2
Sprat

Opis nekretnine

Autentična gradska kuća iz 1890. u boemskoj Skadarliji, u potpunosti sanirana 2022. Spomenik kulture sa obnovljenom originalnom fasadom i unutrašnjim detaljima. Jedinstvena prilika u glavnoj turističkoj zoni.

Specifikacije

Tip nekretnineKuća / Vila
Ukupna površina240 m²
Stambena površina190 m²
Površina placa200 m²
Broj soba5
Spavaće sobe4
Kupatila2
Godina izgradnje1890