NEKRETNINEReal Estate
Početna/Nekretnine/Kuća na Salajci sa garažom
Kuća / VilaNEK-2026-00042

Kuća na Salajci sa garažom

Salajka, Novi Sad, Novi Sad
Cena
235.000 €
1.516 €/m²
Površina
155 m²
Spavaće sobe
3
Kupatila
2
Sprat

Opis nekretnine

Detaljno opisana nekretnina u Salajka. Površina 155m², 4 soba. Kontaktirajte nas za obilazak.

Specifikacije

Tip nekretnineKuća / Vila
Ukupna površina155 m²
Stambena površina155 m²
Površina placa320 m²
Broj soba4
Spavaće sobe3
Kupatila2
Godina izgradnje2005