NEKRETNINEReal Estate
Početna/Nekretnine/Kuća Borča — porodična oaza
Kuća / VilaNEK-2026-0024

Kuća Borča — porodična oaza

Borča, Palilula, Beograd
Cena
215.000 €
1.194 €/m²
Površina
180 m²
Spavaće sobe
3
Kupatila
2
Sprat

Opis nekretnine

Porodična kuća u Borči, mirna ulica, dovorište sa baštom i mestom za roštilj. Pristup velikom park-šumi u blizini. Garaža + dva mesta u dvorištu.

Specifikacije

Tip nekretnineKuća / Vila
Ukupna površina180 m²
Stambena površina150 m²
Površina placa450 m²
Broj soba4
Spavaće sobe3
Kupatila2
Godina izgradnje2018
GrejanjeGas centralno
ParkingGaraža
Stanje opremljenostiNenamešten
Energetski razredB
LokacijaBorča, Beograd

Dodatne pogodnosti

Dvorište 270m²
Roštilj
Kotlarnica

Lokacija

Učitavanje mape...